Spółdzielnia Socjalna Inter Media, wydawca Twojej Telewizji Regionalnej, stale się rozwija i podnosi jakość świadczonych usług. Kolejnym etapem wzrostu naszego podmiotu ekonomii społecznej jest TTR now – Live Broadcasting System.

Całość stanowi odpowiedź na zapotrzebowanie samorządów, które będą zobligowane do transmitowania na żywo swoich działań, w ramach posiedzeń Rad Gmin i Miast. Aby utrzymać wysoką jakość obsługi, docenianą przez samorządy regionu konińskiego, Spółdzielnia Socjalna Inter Media od wielu miesięcy opracowywała specjalny system, który przede wszystkim będzie stabilnym i rzetelnym rozwiązaniem dla swoich przyszłych partnerów na tej płaszczyźnie.

Nasz wybór padł na światowego leadera w dziedzinie transmisji na żywo – firmę LiveU, z której sprzętu i oprogramowania korzystają największe media w kraju i poza jego granicami. Proponujemy Państwu rozwiązanie, które będzie przede wszystkim rzetelne i stabilne. W oparciu o sprzęt najnowszej generacji, zaopatrzony w stale aktualizowane oprogramowanie z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu naszą ofertę, dotycząca relacjonowania Sesji Rad Gmin i Miast.